Titles you rated
Eyeshield 21Rated ★ 3.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 1.5
Movie RoomRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5