Series
Ratings
30- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0