Movies
Ratings
1143
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
A BalanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0