Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Call It LoveRated ★ 4.5
May It Please the CourtRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5