Movies
Ratings
23
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5