Titles you rated
CassandraRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5