Movies
Ratings
227- PilotRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AmbulanceRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5