Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0