Titles you rated
FracturedRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0