Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5