Movies
Ratings
306
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.0