Titles you rated
Hot SpotRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5