Titles you rated
IntrudersRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5