Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0