Movies
Ratings
676
HerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5