Movies
Ratings
387
The WailingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5