Titles you rated
- 주관식당Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0