Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0