Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0