Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
CountRated ★ 2.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5