Titles you rated
VagabondRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5