Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Replacement Driver VLOGRated ★ 4.5
- Welcome to my homeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0