Titles you rated
Still 17Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0