Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 1.0
Are You Scared?Rated ★ 1.0