Series
Ratings
38
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5