Movies
Ratings
549
SicarioRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Five Star StoriesRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
YoloRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
MaestroRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5