Movies
Ratings
1652
The FavouriteRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Mother of the BrideRated ★ 1.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Hallam FoeRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 2.5
FatherhoodRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0