Movies
Ratings
373
National TreasureRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Pi's StoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0