Movies
Ratings
790
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0