Series
Ratings
85
Justice PaoRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hong Gil-dongRated ★ 1.5
Age of WarriorsRated ★ 0.5
Im Kkeok JeongRated ★ 0.5
Emperor Wang GunRated ★ 2.5- One of A PairRated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
- First LoveRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 1.0
God of WarRated ★ 0.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0