Movies
Ratings
188
AnnihilationRated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BrightRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
TronRated ★ 1.0