Titles you rated
ActressesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5