Movies
Ratings
621
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 2.5
The Naked KitchenRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 0.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0