Series
Ratings
37
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0