Movies
Ratings
96
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.5