Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5