Titles you rated
PrisonersRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
PhilomenaRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
PawnRated ★ 1.0
Bus StopRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0