Movies
Ratings
717
The Family ManRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
Inside meRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Behind the CurveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 3.5