Titles you rated
Going by the BookRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5