Movies
Ratings
533
SoulRated ★ 5.0
TullyRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.5- Tokyo OasisRated ★ 2.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.5
KidnapRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0