Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 0.5
Parallel LifeRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0