Series
Ratings
52
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 0.5
My Sweet CityRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0