Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0