Movies
Ratings
782
TriangleRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5