Series
Ratings
28
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5