Movies
Ratings
431
A Special LadyRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5