Series
Ratings
68
NCISRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0