Titles you rated
Son of SaulRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 1.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 1.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
NewnessRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5