Movies
Ratings
225
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0