Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 1.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 1.5
NanaRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 0.5